Prodáno! Krásný plně vybavený a prostorný dům s garáží a bazénem!

Na prodej

·
Price not disclosed

4 místnosti

·

540 m2

Cena v RK

4 místnosti

·

540 m2

Nabízíme Vám tento nadstandartní rodinný dům se základním uspořádáním 5+1, celopodsklepený, s garáží pro dva vozy za sebou, se zastřešeným venkovním bazénem vyhřívaným tepelným čerpadlem a zastřešenou terasou s krbem.
Dům je postaven systémem sandvičového zatepleného zdiva o tloušťce 46cm a je tedy vzhledem k užitným prostorám velmi úsporný. V prvním nadzemním podlaží se po vstupu z předsíně otevírá společenský prostor velkého obývacího pokoje s jídelním stolem, s mírně oddělenou a plně vybavenou kuchyní do U s integrovaným jídelním koutem a spíží. V tomtéž podlaží je i praktické WC s umyvadlem a sprchovým koutem. Z obývacího pokoje je východ také do pracovny a balkonovými dveřmi pak na venkovní terasu.
Po podsvětleném schodišti je přístupné druhé nadzemní podlaží, kde se kromě tří velmi prostorných pokojů s vestavnými skříněmi nachází i centrální luxusní koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a odděleným prcovním koutem pro WC, pračku, sušičku a prostor pro žehlení.
Dům je připraven po mírné úpravě a vybudování kuchyně v horním patře také k využití případného dvougenerační bydlení. Jsou zde napojeny všechny inženýrské sítě včetně kanalizace, ústřední vytápění domu je řešeno nuceným oběhem ohřáté vody moderním kotlem na zemní plyn.
Objekt s upravenou zahradou se nachází v klidné slepé uličce obce Šenov u Ostravy, městské části Lapačka, a je z něj vynikající přístup do Ostravy, Frýdku Místku a Havířova.
Doporučujeme nezávaznou prohlídku, finance Vám zajistíme!

Prodáno! Krásný plně vybavený a prostorný dům s garáží a bazénem!